| ruru_2913 a întrebat:

Mi-am luat ulei pe ricin. il vreau pentru par. ce pasi trebuie sa urmez? funda. p. s ajuta la cresterea parului?

Răspuns Câştigător
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Bună @ruru. Eu îl aplic la rădăcină, pe părul uscat, apoi continui să masez ușor, circular piele capului timp de 10-15 minute. Îmi acopăr capul cu un prosop și stau așa cât rezist 2-4 ore. Apoi spăl părul și-l clătesc bine.
Mari succese și o zi cu zâmbet să ai!

3 răspunsuri:
| diana_6879 a răspuns:

Da ajuta la cresterea parului il folosesti dinainte sa faci baie iti dai pe parul umed sau uscat (cum vrei). il aplici cu mana nu trebuie nici un pas mai deosebit... FUNDA?

| MindExplode a răspuns:

Il aplici pe par uscat de la radacini la toata suprafata firului.Da accelereaza cresterea parului dar trebuie sa stai vreo 2 ore cu masca apoi clatesti cu apa.
Sper ca te-am ajutathappy

| Dedee a răspuns:

Imi spui te rog frumos cat a costat? :*. mersi anticipat.