| Onitzz a întrebat:

Mi-as dori un tus pentru ochi rezistent la apa care sa fie si bun si ieftin.
Ce imi puteti recomanda?

Recunosc, tusul de ochi este un "must have" de care nu pot renunta!

3 răspunsuri:
| Messyhair a răspuns:

Pai daca vrei si bun si rezistent la apa ia-ti de la Sephora unde au o calitate foarte buna.
Dar din pacate nu este atat de ieftin. Dar mai bine dai mai multi bani si iti iei unul ca lumea, decat sa dau putin iar tusul sa nu fie bun.

Succes!

| EUSIATIT a răspuns:

Nu ti dau denumirea firmei pentru ca majoritatea [avonu mriflame ] au si aceste produse rezistente. doar te sfatuiesc sa nu folosesti ff mult tusul in mod special pentru ca dauneaza ochilor. tu faci ce doresti. dar vederea e ff importanta. gaseste si alte metode de machiaj care te avantajeaza nu neaparat tusul o seara buna

| lays a răspuns:

Eu am avut si de la sephora si de la ruby rose. mi s-au parut foarte bune amandouahappyavon si oriflame-NU!