| Anushcaaa a întrebat:

Mi-ati putea de niste site-uri de cumparat haine online?

7 răspunsuri:
| NCL a răspuns:

Buna mai bine mergi si iti cumperi direct din magazin, marimile de pe internet pot sa nu corespunda cu marimea ta. sunt multe dezavantaje. mai bine mergi tu la cumparaturi e si mai distractiv:X:*

| Anushcaaa explică (pentru NCL):

Ai dreptate..multumesc pentru sfat big grin

| OneGentleman a răspuns:

Stylemag.(ro) fashion days, brands club, stylago....small prix happy

| cosmindic49 a răspuns:

Vezi Aici http://dshop.cabanova.com/haine-ieftine.html
Sunt foarte bune, vei fi multumit

Sper sa iti placa

| TheBlackCatLifestyle a răspuns:

Depinde de ce buget ai si de ce doresti sa cumperi ...foarte multe magazine au siteuri de pe care poti cumpara.gen H&M, Berska, Stradivarius, mie imi mai place si Net-a-Porter dar este un site de lux.