| Fara a întrebat:

Neata! Vreau si eu niste metode de a imi umfla parul. [ sa stea cu volum ]

Răspuns Câştigător
| tequila777 a răspuns:

Eu stiu de metoda cu spuma de par - cumperi o spuma de par buna, pentru volum, si te dai cu ea la radacini, apoi ciufulesti putin radacinile stand cu capul in jos, eventual si cu foenul.
Sau poti incerca sa-l tapezi putin la radacini.

_____http://verze.ro__simtul umorului nu a murit!

7 răspunsuri:
| Picsxie a răspuns:

Il tapezi

| TheUnikBiby a răspuns:

Il poti indrepta cu placa. (daca ai)
Piaptana-l bine, lasa apoi capul in jos si incearca sa il ciufulesti cu mainile.Il poti tapa, iar la urma foloseste niste fixativ pentru fixare.

Bafta!

| Fara explică:

Dau funda si vot

| maryy a răspuns:

Foloseste sampon sau balsam pentru volum.De exemplu Syoss.Eu folosesc pentru anti-electrizare balsam de la Syoss si e foarte bun, tu poti sa-ti iei pentru volum.Asta,sau poti sa te piepteni sau lasi capul in jos si sa-l peri invers daca ma intelegi.

| Missy a răspuns:

Il indrepti cu placa si apoi il tapezi.
Uite aici un video
http://www.youtube.com/watch?v=SRXb1RjfRU0&feature=related

| alicutza113 a răspuns:

Tapeaza-l si da-l cu fixativ

| madalina23_1883 a răspuns:

Dupa ce te speli pe cap usuca-ti mereu parul cu capul in jos!