| Selim145632 a întrebat:

Nike court borough mid pe alb sunt de fete? Ca mi-am luat o pereche si pe net era un video cum ii purta o fata, si pe net scria tot ceva de femei, uitati-va si voi va rog si spuneti-mi cum sunt

4 răspunsuri:
| VenomMMA a răspuns:

Da, sunt de dama. De ce n-ai fost atent cand ai comandat? Nu-i poti returna? Data viitoare fii atent la ceea ce cumperi. happy

| Selim145632 explică:

I-am luat de la deichman, pai si daca i port o sa se observe ca-s de dama?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Selim145632):

Da, ii poti purta in acest caz, dar trebuie sa indeplinesti 1 singura conditie: sa nu se observe ca tu esti baiat. happy

| Selim145632 explică:

Ce glumeata esti, pai si ce sa fac aia de la deichman nu cred ca ii primeste inapoi