| Agoraphobia a întrebat:

Niste palete de farduri pana in 30 de lei? Nu cu culori, doar nuante de negru/gri. Sugestii de branduri, locuri de unde as putea lua?

Răspuns Câştigător
| xgeanina a răspuns:

Incearca gama de produse Flormar, mi-am luat niste farduri de acolo si sunt foarte bune si nu costa multa, o paleta de 4-5 culori e intre 25-30 de lei. ai mai putea incerca rimmel london. Flormarul il gasesti in supermarketuri/malluri si la fel si rimmel london

3 răspunsuri:
| paezi a răspuns:

Cele de la Sephora sunt cele mai bune. Sunt de calitate si au si un pret bun. Poti cumpara din magazinele de specialitate sau de la galerile din mall-uri. Sper ca te-am ajutat. Funda?