| aghatamedy a întrebat:

Buna TPU happy! Am si eu o intrebare. Ce nuante de culori de farduri se potriveste la parul blond?

Răspuns Câştigător
| justluvme a răspuns:

Depinde si culoarea ochiilor. La Parul blond si ochii albastri se potrivesc nuantele de auriu, bej, mov, lila. Dara ai ochii caprui incearca culorii calde, de pamant. Nuante de maro, bej, auriu. Incearca intodeauna sa alegi culori opuse culorii ochilor pentru a scoate in evidenta ambele culori.

4 răspunsuri:
| simonamaria a răspuns:

Albastru verde

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Roz sau violet.

| ๖ClaSSic a răspuns:

Citește aici, sper sa te ajute :) http://www.schwarzkopf.ro/......londe.html

| Denny_Denisa_1994 a răspuns:

Roz mov albastru deschis fundita?