| Balcosmina55 a întrebat:

Niste palete de farduri pigmentnate? Și știți unde găsesc produse pentru. face painting?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Acuarele pentru a picta fata se gasesc la magazinele chinezesti.

| 95AnastasyaNastyaSya0997 a răspuns:

Anastasia

| blacksky13 a răspuns:

Dacă vrei niște palete cu multe nuanțe și sa fie pigmentate, îți recomand cu încredere cele de la Morphe. Au zeci de palete cu zeci de variații de nuanțe și stiluri. O paleta e in jur de 100 și ceva de lei. Dar cel mai bine îți recomand sa îți iei de pe site-ul original pe Europa. Pretul e in jur de 24 de euro. In România sunt multe site-uri cu palete de la Morphe fake. Așa ca mai bine te uiți după site-urile internaționale.