| anonim_4396 a întrebat:

Nu e nicio problema daca desigilez tubul de crema de la vopseaua de par pentru a face testul de alergie si ramane desigilat (doar cu capacul insurubat) pentru 48 de ore? e vopsea casting creme gloss

1 răspuns:
| Ackles a răspuns:

Nu este nici o problema dar sa nu dureze mai bine nici 40de ore si plus ca incearca cand il infeletezi sa ii scoti aerul din interior... adica sa strangi tubul pana aproape iesea afara compozitia si pui dopul. succestongue