| andreeaeml1200 a întrebat:

Vopseaua Casting Creme Gloss fara amoniac de la Loreal Paris e buna? De la o culoarea deschisa naturala vreau sa ma fac o culoare mult mai inchisa (de preferat brunet sau dark brown)
Va rog frumos sa ma ajutati, sa-mi dati detalii cine s-a mai vopsit cu aceasta vopsea

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Casting Creme Gloss fara amoniac de la Loreal Paris e buna? "

cu plăcere dar parcă ți-am mai spus odată ceva!

| andreeaeml1200 explică (pentru sierra1):

Asa e ))) mersi
Dar daca vopseaua e de tip colorare ton pe ton se prinde satenu ala inchis pe parul blond?

| sierra1 a răspuns (pentru andreeaeml1200):

Invers e mai greu, așa merge

| just4ubr2015 a răspuns:

Este foarte buna mama mea o foloseste de cativa ani inainte folosea pallete prinde bine la par si la firele de par albe si nu miroase ca celelalte si persista cel putin 1 luna jumate