| DrunkenIrish a întrebat:

Nu ma prea pot decide:Nike Zoom Speed TR 3(rosii) sau Converse Star Player(verde inchis/armata)sau Converse Chuck Taylor AS Core HI Unisex(negrii cu alb). DATI-VA CU PAREREA PENTRU FIECARE SI VA DAU FUNDA MS!

Răspuns Câştigător
| Assassina a răspuns:

Deci parerea mea este ca Converse Star Player e cel mai bun deoarece este si foarte buna firma, si culorile se potrivesc la mai multe haine.NLa nike zoom speed TR 3 sunt frumusei dar sunt mai sport.Conversii aia sunt si sportdar si elenganti(m-am uitat pe niste poze).La chuch taylor AsS core HI Unisex,chiar daca tot e Converse,cred, este un pic cam simlu, se murdareste repede albul si negrul se mai ducein timp si mai e si unisex, deci daca vine o fata cu pantofi deastia sa nu rada de tine(esti baiat, cred). Sper ca te-am ajutat, bafta si multa sanatate!