| catalinnnna a întrebat:

Nu stiti daca folosesc autobronzant[spray] imi pot aparea cosuri pe fata? sad

3 răspunsuri:
| ruxi a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

| stiiix a răspuns:

Depinde de cat de sensibila este pielea ta. Cosuri nu cred ca-ti vor aparea, in cel mai rau caz pete sau iritatii.
Dar sfatul meu este sa mergi la un medic dermatolog inainte, pentru ca el este in masura sa-ti recomande ce este bine si ce nu.

| vanessa_8029 a răspuns:

Te ai dat cu el pe fata de iti apar cosuri?straight face

eu stiam ca e doar pentru corphee hee

mai bine du te la plaja la vara decat sa folosesti chimicalele alea.happy