| AnYkA52 a întrebat:

Ce parere aveti despre autobronzant? Cum se aplica? Ce stiti despre el? Care sunt urmarile? Care este cel mai bun? Cam cat tine si odata la cate zile trebuie sa il folosesc? FUNDOI! Urgent ca se termina vara! laughing ^.^

Răspuns Câştigător
| SickkSus a răspuns:

Autobronzantul nu este foarte natural dar eficient.
Modul de folosire: Se curata pielea si se exfoliaza, apoi se apilica produsul uniform.Se spala mainile bine dupa fiecare aplicare. Asteptati ca lotiunea sa se usuce evitand contactul cu imbracamintea sau apa.Cam din 3 in 3 zile folosesc si am un ten ciocolatiu sa zic asa.Eu folosesc de la AVON sun+ "magic tan".Eu iti recomand unul mai scump pentru a nu avea probleme cu pielea sau cu deteriorarea ei.Succes:*

2 răspunsuri:
| Miki_9341 a răspuns:

Deci iti spun sigur ca cel de la Avon e super naspa, te dai cu el iti da o nuanta placuta pe piele dar se curata foarte greu si in plus raman pete pana se ia definitiv...mai bine bronzul natural

| SickkSus a răspuns:

Daa? Mie mia functionat nu stiu acumlaughing