| Iulia250711 a întrebat:

Nu stiu ce coafura sa imi fac de anul nou... aveti idei? Mentionez ca parul meu trece cu vreo 5-6 cm de umeri. Nu vreau ceva complicat... am cautat si eu tutoriale dar nu am gasit. Multumesc anticipat

4 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Uite aici, este un articol scris de mine, sunt idei si pentu parul mai scurt si pentu cel mai lung:
http://polly-lena.blogspot.ro/2012/12/christmas-hairsyle.html
P.s.: stiu ca in titlu scrie ca sunt pentru craciun dar se pot purta la orice ocazie.

| Andreea_Dinu_1995 a răspuns:

Fundita din par, un coc special