| justme2226 a întrebat:

Nu știu ce fond de ten să îmi iau.Am de la avon nuanţa nude extralasting dar îmi face faţa portocalie.Să îmi iau nuanţa Ivory mat?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu-ti mai lua de la porcaria aia de firma. Investe intr-unul high-end sau daca vrei sa dai putin macar ia de la rimmel London, maybelline, astor, revlon.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Natural beige

| Señor1ta a răspuns:

Nuanța Ivory e ok, dacă alegi Avon, recomand Luxe

| Raluca8629 a răspuns:

Pentru a-ti gasi nuanta potrivita ti-as recomanda sa iti comanzi mostre de fond de ten de la avon, si vezi care ti se potriveste sau le poti combina pana gasesti culoarea potrivita.Eu asa am procedat happy