| AndreLove a întrebat:

Nu stiu ce sa aleg dintre parfumurile acestea : Dolce & Gabbana Red Eau de Toilette pentru femei,J Adore by DIOR Eau de Toilette pentru femei,Versace Bright Crystal Eau de Toilette pentru femei,Calvin Klein Beauty Eau de Toilette pentru femei,IDOLE D Armani Eau de Toilette pentru femei,VERSACE Crystal Noir Eau de Toilette pentru femei,Armani Si Intense Eau De Toilette pentru femei,Chanel - Coco Mademoiselle Eau de Toilette pentru femei,COCO by Chanel Eau de Toilette pentru femei, Paco Rabanne Lady Million Eau de Toilette pentru femei.
Ma ajutati, va rog?

Răspuns Câştigător
| Ssiaa_Anni_1997 a răspuns:

Nici unul nu e minunat
Recomand Alien de la Thery Mugler
Sunt mai scumpe chiar si decat cele d ela Chanel, insa sunt unice si nu mai exista parfumuri cu parfum asemanator. Un om care stie bine mirosurile ti-ar putea recunoaste mirosul chiar si pe strada.

4 răspunsuri:
| Mara2002 a răspuns:

Nu prea avem cum sa te ajutam mey.toti avem gusturi diferite.tu alege ce iti placr tie cel mai mult.

| AndreLove explică (pentru Mara2002):

Vreau unul mai persistent, si nu stiu care.

| KodrutZ a răspuns (pentru AndreLove):

Nu te spala vreo 3 zile si ala e cel mai persistent.

| White_Andreas_1995 a răspuns:

Eu ti-as recomanda: J Adore by DIOR Eau de Toilette