| scumpik a întrebat:

Nu stiu ce sa mai cred multi spun ca daca te tunzi filat vei avea mai mult volum iar altii ca daca te tunzi filat parul se va rari.nu stiu ce sa fac.help me!crying

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parul va sta n functie de samponul folosit
De exemplu folosesti sampon Wash & go iti va da volum destul de muuuult
eu am parul filat si imi sta super :X
Si daca folosesti uleiuri cu sampoan garnier, nu o sa ai volum dar o sa iti rareasca parul
Deci in functie de ce sampon folosesti.winking
poti folosi foarte multe sampoane
Sper ca te-am ajutat
fundita.love struck

4 răspunsuri:
| hamsterx a răspuns:

Pai cam asa e.cand ti`l fileaza iti taie din par destul de mult. iar daca ti`l tunzi in scari foarte scurte, incepand de sus cum ar veni iti vei da volum.eu iti recomand scarile happy

| andreea4ever a răspuns:

Parul meu a capata mai mult volum si are gherute.Mai rar poate parea deoarece parul cel mai lung va fi ci cel mai putin si cel mai scurt va fi cel mai mult(datorita filaaii)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pot sa iti spun din experienta mea, eu mi-am filat parul special pentru ca aveam prea mult volum si astfel s-a mai "domolit". Nu as spune ca s-a rarit, ci doar nu se mai umfla cum se intampla dupa fiecare spalat pe cap. Insa din cate stiu eu, in niciun caz filatul nu te ajuta sa capeti volum, ci dimpotriva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Practic parul filat capata volum dar in acelasi se si rareste...depinde de lungimea parului si de tipul tunsori...