| G0AHEAD a întrebat:

Nu stiu cum sa-mi aleg vopseaoa pentru par, am ochii verzi si tenul deschis. Ajutati-ma!

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Un rosu violet

| ema_2625 a răspuns:

Un blond natural de la syoss, dar indicat ar fi sa iti lasi parul tau natural.

| BeautyOfWeb a răspuns:

Roscata

| brunetta24 a răspuns:

Si eu am tenul deschis si ochii verzi si am optat pentru vopseaua negru abanos.Parul meu natural e saten, din punctul meu de vedere ma prinde f.bine culoarea deci poti incerca si tu aceeasi combinatie.Bafta!

| Kohl_Simona_1996 a răspuns:

Blondahappy dar ia-ti din ala ce are masline ca e cel mai bun si nu iti arde parul:p

| yonela30 a răspuns:

Aș zice roșcată dar poți încerca să-ți editezi poza ca să vezi cu ce îți stă mai bine și cum îți place. Iată câteva programe http://www.taaz.com/, http://www.befunky.com/create/

| Dragos1127 a răspuns:

Aş tinde să spun şi eu roşcată, dar cred că ţi-ar sta mai bine un şaten, castaniu sau un ciocolatiu deschis.

| alin81severin a răspuns:

Roscat deschis, funda?

| alin81severin a răspuns:

Sau negru intens.

| alin81severin a răspuns:

Si roscat inchis daca vrei.

| G0AHEAD explică:

Vopseaua*