| SunnyDaysblooKitten a întrebat:

Hey! Pai..eu sunt bruneta cu ochii verzi.Am tenul deschis. Vreau ma vopsesc roscata...sau sa imi fac suvite violet, albastre sau verzi. Ce ar trebui sa aleg? Si as mai vrea sa stiu daca pot cumva sa le combin. Si as mai dori detalii despre cum trebuie sa procedez. Fundaaa! Thx happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa te vopsesti roscata mai bine vopseste-te intr-o nuanta de rosu inchis(s-ar potrivi mai bine cu fata). Suvite nu prea se potrivesc, eventual mov inchis sau negre.
Dar mai bine lasa-ti parul asa, ca se potriveste parul negru cu ten deschis.

4 răspunsuri:
| AnonimaOk a răspuns:

Cred ca ar fi maai bun un rosu normal, nu foarte inchis... ma rog fiecare cu parerea sa dar arata mai bine asa cu ochii tai big grin Oricum, e alegerea ta! Pe suvite nu as miza nici eu, mai ales nu culorile acestea dar cel mai bine rosu normal integral happy.

| SunnyDaysblooKitten explică (pentru AnonimaOk):

Pai...si atunci de ce culoare ar trebui sa fie suvitele?;-?

| AnonimaOk a răspuns (pentru SunnyDaysblooKitten):

Pai si eu am zis sa eviti suvitele tongue mai bine te vopsesti integral ai arata mai bine asa happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vopseste te ca adela popescuwinking