| teo6dia4c99 a întrebat:

Nu stiu daca am ales categoria bine, dar vreau sa ii intreb pe cei care au mai participat la TEATRUL DE MODA, organizat de KASTA MORRELY, in ce consta programul. Am participat la prima etapa si acolo mau masurat, miau luat un iterviu si am facut poze. In etapa 2 ce se face? Miau zis sa ma imbrac cu papuci sport, tricou si colanti stransi si cu parul prins. Ma gandesc ca e ceva de sport. Imi puteti spune in ce consta mai exact?

1 răspuns:
| Ralluca99 a răspuns:

Da,asa e. E un fel de fotoshuting pe tema sport. Nu iti prinde parul coc, prindel in coada, vor iesi mai reusite, la fel ca si sansa ta. Te vor mai intreba ceva, nu mai stiu exact ce. Sper ca te-am ajutat! Funda?