| alexsorin a întrebat:

Salz! mai sunt 2 luni pana la banchet iar eu habar n am in ce sa ma imbrac... as opta pentru un sacou sport. un tricou. niste pantalonii rosii iar niste tenesi.big grin iar la categoria frizura n am nici cea mai vaga ideesad. imi puteti da niste poze cu garderope d baieti. si niste poze cu frizuri.:X msss muult!:X

6 răspunsuri:
| ViseColorate_4467 a răspuns:

Hmm...
ciudat.
pe la noi prin zona banchetul este o ocazie speciala la care nu te poti imbraca oricum, adica o tinuta obisnuita.
la banchetul meu, baietii au venit imbracati la costum, iar fetele in rochii de seara.
multa distractie la banchet:*

| Jony123 a răspuns:

Ceva esxy...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imbracata in chiloto si tricou