| butterflyone a întrebat:

Nu stiu daca am pozitionat unde trebuie intrebarea dar by the way, ajutati`ma va rog, URGENT, cu idei de costume improvizate pentru Halloween... N`am nici cea mai vaga idee cu ce as putea sa ma costumez big grin.
Merci! Funda big grin.

Răspuns Câştigător
| regeleromaniei a răspuns:

Eu am fost anul trecut in satanist! cauta niste pentagrame si deseneazati-le pe maini si pe frunte fate cu alb pe la ochii ca si un rocker si poarta ceva inspaimantator ca un medalion cu cap de mort sau ceva de genul. Haine nu prea conteaza doar sa fi imbracat in negru. Succes!

2 răspunsuri:
| xBya a răspuns:

Imbraca`te`n bostan.

| valileo2000 a răspuns:

Batman >: