| Pikuu a întrebat:

La noi la scoala se organizeaza o pertecere de halloween. In ce as putea sa ma costumez?(nu trebuie sa fie neaparat niste costume de groaza)

Răspuns Câştigător
| Constantin_Radu_1994 a răspuns:

Salut, eu iti propun daca esti fata sa te costumezi intr-o zana am vazut la cei mici anul trecut o fata care a castigat sa costumat intr-o zana a padurii cu verde si cu o rochita etc.happy sper ca te-am ajutat stima big grin.

8 răspunsuri:
| UNcopac a răspuns:

Intr-o prostituata de lux

| Pikuu explică (pentru UNcopac):

Nu, eu vreau sa fiu originala, nu vreau sa ma costumez in ceea ce esti tu dejahappy Imi pare rau, am uitat sa mentionez ca vreau raspunsuri derioase de la oameni seriosihappy Nu de la jegosi

| UNcopac a răspuns (pentru Pikuu):

Mai jegoasa esti tu crede-ma ca stiu ce zicwinking

| Pikuu explică (pentru UNcopac):

Eu zic sa lasam pe altii sa judecehappy
Vezi ca e lucru rau sa te supra aprecieziwinking

| UNcopac a răspuns (pentru Pikuu):

Da? sa mori tu?

| Flory_2183 a răspuns:

Pai eu as opta pentru un costum de epoca(medieval)happy

| vocaL a răspuns:

Parerea mea pentru petrecerea de halloween.
1. Imbracate cu un costum sau o rochie eleganta iar ca accesoriu poti folosi o masca alba (simpla) sau orice masca vrei happy
2. Folosesteti imaginatia pentru ati creea propriul costum.