| rororawr a întrebat:

O prietena de-a mea si-a comandat un tricou cu troll face cu 44 lei cu tot cu transport. Vreau si eu sa imi iau un tricou dar ea nu vrea sa imi spuna numele site-ului. Daca stie cineva un astfel de site cu tricouri cu texte etc. cu preturi rezonabile ca acesta va rog spuneti-mipuppy dog eyes. Fundita si voturi pentru toata lumea va roooog!:o2

Răspuns Câştigător
| zuzulyci a răspuns:

Http://www.smartgifts.ro/produs-4186-Troll_Face___Guys incearca stiul asta... sper sa te ajute.:D

1 răspuns:
| DarKyDarKy a răspuns:

Ce prietena ai si tu...big grin