| cocogirl88 a întrebat:

O sa fac un dans de Craciun cu inca 4 fete si nu stiu cum sa-mi fac parul! Ceva potrivit sarbatorilor de Craciun si ceva ce se potriveste cu o roghita rosie:* Nu imi puteti trimite un link cu toti pasii pentru o coafura pe care o pot face mai usor? Dau fundalove struck
P.S.:Scuze pentru greseli :*

3 răspunsuri:
| CannbalCorpse a răspuns:

Un coc draguţ! Sper că te.am ajutat.o zi bună!

| anonim333 a răspuns:

Intra pe www.clickpentrufemei.ro si cauta "Coafuri speciale in doar 2 pasi." Bafta!:D

| Anca_Madalina_1995 a răspuns:

Eu ti-as sugera ceva simplu o doda de cal sau un coc, dar daca vrei ceva mai spectaculos ca sa yic asa iti sugereysa intri pe http://www.eva.ro/......0297.html. funda?