| greenmoon a întrebat:

O sa mi se coloreze pielea daca ma plimb prin ploaie cu parul vopsit de un sampon colorant?!

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Eu nu as risca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce sampon ai folosit?

| greenmoon explică (pentru anonim_4396):

Londa color trendy colours

| VyrusEleven a răspuns:

Foarte probabil ca vopseaua o sa inceapa sa iti curga impreuna cu ploaia din par, si o sa iti patezi atat pielea cat si hainele. Iti recomand sa porti o umbrela sau o sapca, palarie, orice ca sa iti protejezi parul de ploaie. Sper ca raspunsul meu sa te ajute. Bafta

| DaniAguero a răspuns:

Pai presupun ca asta depinde de calitatea samponului colorant. Daca este bun ar trebui sa nu se intample asta.Totusi,de ce ai vrea sa faci acest lucru? big grin

| emanuelaaa18 a răspuns:

Normal.foloseste o umbrela si te ai scapat