| r2d2 a întrebat:

O sa vi se para o intrebare cam stupida, dar dupa pararea mea mai bine sa intreb, decat sa raman cu "constiinta" incarcata ca am facut ceva ce o sa regret toata viata. Mi-am cumparat masca exfolianta pentru fata pentru prima data, si mi-am aplicat-o timp de 20 de minute. Nimic neobisnuit pana aici, numai ca atunci cand am inceput sa o dau jos mi s-a parut ca puful de pe fata se ia si el; Asa ca 75% din fata care era acoperita cu masca am dat-o jos (masca) cu apa. Deci, si pentru ca, as vrea sa stiu daca mi s-a parut ca mi se ia si puful sau este posibil sa se ia si puful de la mastile astea; Nu vreau ca mai tarziu sa ma trezesc cu par pe fata... Ajutorrr!

3 răspunsuri:
| gHelena a răspuns:

Nu cred ca ai de ce sa iti faci griji. Totusi, poti consulta un dermatolog, pentru a te linisti. Incearca sa folosesti masti naturale, pe care sa le prepari acasa. Inspira-te de aici: http://www.divahair.ro/frumusete/cosmetica. Ai grija de tine.

| insanelove a răspuns:

Poate masca aceea era expirata foloseste creme hidratante nu iti da cu creme pentru cearcane sau anti-rid

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te si consulta un doctor dac crezi ca e asa de grav...