| anonim_4396 a întrebat:

Oare ar merge sa port ciorapi negri la o pereche de balerini crem deschis?

Răspuns Câştigător
| Dannielutsa a răspuns:

Nu.Culori inchise nu merg cu cele deschise. Daca vrei poti lua ciorapi albi sau, depinde culori asortate, sau cel putin deschise.

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Prea ies in evidenta, mai bine de culoarea piciorului

| Sara2 a răspuns:

In mod normal nu, dai senzatia de "fata venita de la tara", dar daca nu-ti pasa de gura lumii si tu te simti bine asa e ok

| morningstar a răspuns:

Nu merge. Culoarea dresurilor trebuie sa fie mai deschisa decat cea a incaltamintei sau cel putin aceeasi.

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Nu.ai arata ca dracu

| GEEK a răspuns:

Bună.

Nu, nu merge. De fapt fiecare se îmbracă cum vrea, și fiecare face ce vrea, dar după părerea mea nu merge, mai bine ciorapi de culoarea piciorului [ un crem deschis ], cam așa.

Succes. O zi bună.

Pa, pa.

| CiocolataCalda a răspuns:

De ce nu. Daca ai o rochie tot deschisa la culoare, ciorapii ar putea fi 'partea mai inchisa' a tinutei. Ar merge, dar depinde si de restul tinutei. happy

| AndreeaMad23 a răspuns:

Nu. Merge mai bine cu niste ciorapi culoarea piciorului.