| Olyvya2000 a întrebat:

Mhey kiss
Ma gandeam ca..incepe scoala! Mai bine imi aleg hainele pentru. prima zi de pe acum, nu?winking
Deci.ce ar fi mai bun?
1. O pereche de blugi crem, basketi de la Guess care sunt alb cu mov, o bluza neagra, larga, cu guler, vesta normala (la noi la scoala sunt uniforme de alea..aiurea.crying ) si cravata. Par: Un coc lejer.
2. Niste ciorapi suptiri, albi, o fusta neagra, balerini negri ( cu tepi laughing ) o camasa simpla, alba, cu maneci scurte, vesta si cravata. Par: o codita simpla.
Caree?
Dau fundita kiss love struck love struck

Răspuns Câştigător
| neanderthalfararusine a răspuns:

Pai eu as alege prima varianta, nu prea sunt cu fustele si ciorapii laughing.

| Olyvya2000 explică (pentru neanderthalfararusine):

Nici eu laughing Dar..nah..parinti. oh go on

| neanderthalfararusine a răspuns (pentru Olyvya2000):

Haha,da stiu sentimentul laughing happy

6 răspunsuri:
| Veroniquest a răspuns:

Prima varianta. E mai fresh si da senzatia ca tu inca vrei sa fii in vacanta purtand tenesi si haine de strada happy

| Olyvya2000 explică:

Deci gata! Exact ce am ales eu prima data! laughing Dar parintii astia zic ceva de genu` : "Da` macar in prima zi de scoala imbraca-te normal."... Pff! N-am chef de fuste deci blugilor, la atac! laughing

| Mikikou a răspuns:

Pantofi Guess originali gasesti aici:
http://brandplaza.ro/categorie/brand/guess/