| anonim_4396 a întrebat:

Oare mi-ar sta bine cu breton pe toata fruntea?
http://www.facebook.com/....../photo.php
parul meu e cret

4 răspunsuri:
| georgiana999 a răspuns:

Tie ti-ar sta bine tunsa in scari la parul cret vine bestial :X:X

| Deni0919 a răspuns:

Da pai in scari ma tund maine dar nu stiu cu bretonul eu il am intr-o parte si acum e pana la barbie sa mi-l las tot asa intr-o parte si doar sa-l mai scurtez sau nu stiu cate feluri de breton exista?

| Georgii13 a răspuns:

Nu cred ca te-ar avantaja. poti discuta cu coafeza si ea iti va spune cu ti-ar sta mai bine

| nr1sweetie a răspuns:

Daca il ai cret nu(asa cred eu). o sa iti stea si bretonul si mai cret(pentru ca e tuns si mai scurt si se increteste si mai mult) si nu o sa iti placa, crede-ma.