| marius54321 a întrebat:

Ofer funda pentru cel mai bun raspuns. Culoarea galbena la haine este purtata si de barbati? De exemplu acest costum de ski ar fi universal..nu? dar are culoarea galbena. poate fi purtat si de barbati? Poza costum aici: http://goo.gl/jstq16 Astept raspunsuri. Multumesc!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce iti mai bati capul?laughing Tu nu vezi culoarea asta purtata de un barbat, nu ti se pare barbateasca si totusi inca mai ai dubii. Daca iti placea si erai sigur iti luai din prima.

| GreenVoid a răspuns:

Mi se pare cel putin ciudat...da acum depinde si de gusturi big grin Da ar fi ciudat totusi sa vad un baiat imbracat tot in galben mai e si deschisa culoarealaughingBaga l in apa colorata big grin

| marius54321 explică:

Absolut.toata.imbracamintea.sport.este.unisex
adica.poate.fi.purtata.si.de.femei.si.de.barbati
din.aceeasi.categorie.face.parte.si.incaltamintea.sport
si.trendul.urban.hanorace.sepci.veste.esarfe
cat.despre.culori...
nu.sunt.,separat.pt.femei.sau.pt.barbati...
asta.cu.culorile.si.orientarea.este.o.mare.prostrie.inventata.de.unii.barbati.care.nu.se.simt.siguri.de.masculinitatea.lor.