| SkrillexS a întrebat:

Olla TPU.

As vrea sa va intreb pe cei care aveti sau stiti cum se face un FLASH.

Cum imi pot face singura flash acasa si fara sa doara?

FUNDA!

3 răspunsuri:
| SaschaM a răspuns:

Se cheama flesh. Si eu mi-am facut singura si acum le am de 25 mm. Daca vrei da-mi add pe mess si putem vorbi mai multe, id-ul meu e asdfgooyonna.

| AfroBelgianu a răspuns:

Salut, Sarii

Te referi la acea gaura in ureche de dimensiuni mai mari? Trebuie sa te duci la cineva care stie, nu te pune singura sa-ti faci, o sa regreti daca nu-ti va iesii.

O zi buna, AfroBelgianu

| anca2002 a răspuns:

Eu zic sa tio faca cineva care stie ca daca ti-o faci singura o sa te doara si poate sa se infecteze sau sa-ti faca ranihappy