| bezeluta05 a întrebat:

Sper ca am ales categoria potrivita. As vrea sa va intreb doua lucruri:
1) Eu seara ies in parc. Si nu prea am cu cine sa ma joc acolo. Ma dau pe leagan, un pic pe topogan, dar dupa ma plictisesc si nu as vrea sa merg acasa asa devreme. As vrea sa va intreb daca cineva are cumva cateva idei de jocuri.(de jocuri de o persoana-care merg jucate doar de o singura persoana)
2) Eu imi invit cateodata cea mai buna prietena la mine acasa. Si noi ne facem o lista cu ce ne putem juca. Dar nu respectam acea lista pentru ca nu prea ne plac acele jocuri. As vrea sa va intreb daca aveti idei de jocuri care se pot juca DOAR IN DOI copii.
Daca stiti raspunsul doar la o singura intrebare spuneti-l. Nu conteaza daca raspundeti numai la o singura intrebare din cele doua. Multumesc!

14 răspunsuri:
| DAnc3 a răspuns:

Stiu eu un joc frumos care l-am putea face in duba mea, daca vrei poti so chemi si pe prietena ta.

| bezeluta05 explică (pentru DAnc3):

1)Nu sti unde locuiesc deci poate locuim in orase diferite
2)Nu vreau sa fiu rea, dar ce te-ar face sa crezi ca eu impreuna cu prietena mea am veni in duba ta?
3)Daca sti jocul spune-l aici, sau macar spune-mi cum se numeste

| anonim_4396 a răspuns (pentru DAnc3):

Intr-adevar nici eu nici prietena mea (bezeluta05) nu am veni in duba ta pentru ca in primul rand nu te cunoastem.In al doilea rand, poate stam in orase diferite. In al treilea rand, chiar daca am sta in acelasi oras tu nu ne cunosti si nu mi se pare normal sa inviti in duba ta niste straini.

| bezeluta05 explică (pentru anonim_4396):

Buna! Intr-adevar, simplusiclasic este prietena mea. Si are dreptate! Mersi ca ma susti si ca ma ajuti simplusiclasic!

| DAnc3 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai cum sa nu ti se para normal va dau si cate o acadea, mai tare ce-i drept dar va distrati cu ea.

| bezeluta05 explică (pentru DAnc3):

Cum mai poti continua aceasta chestie? Crezi ca ne pacalesti cu o acadea si un joc? Ei bine, NU! In plus mie si lui simplusiclasic (prietena mea), nu ne plac acadelele. Si cred ca putem incheia acest subiect, pentru ca nu suntem copii mici! Si DAnc3 nu a fost frumos deloc ce ai facut. Ti-am zis, daca vrei spune jocul aici si cu asta basta. Cred ca putem incheia subiectul pentru ca mie nu imi place sa ma cert!

| DAnc3 a răspuns (pentru bezeluta05):

Nu vrei acadeaua mea? E mare si buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te pe afara si fa-ti mai multi prieteni.

| Sweet155 a răspuns:

Puteti sa va jucati tenis, sah, table, volei si sa va plimbati cu bicicleta.

| Firdinica a răspuns:

Cand esti singura poti sa te joci de-a facutul prietenilor. Iar cand esti cu ea poti sa te joci de-a pastratul prietenilor... si daca va place puteti sa desenati big grin

| Teodorel a răspuns:

Piatra hartie foarfece, cine castiga ii da o palma celuilalt

| bezeluta05 explică (pentru Teodorel):

De ce am vrea sa ne dam palme?

| Teodorel a răspuns (pentru bezeluta05):

De distractie :-)
Eu cu colegii asa fac :-)

| PiticMan a răspuns:

Poti juca sotron in doi, sau prinsa, adevar sau provocare