| Roessess a întrebat:

Pai...Am parul cret si sunt blonda.Ma gandeam sa-mi fac la banchet o coafura mai originala. Pt ca nu am bretonul foarte scrut vreau sa fie prins drept la spate sa se vada in fata ca o coronita de la frunte un pic in sus iar restul sa fie lasat cret si ciufulit.Ati mai vazut cumva poze asemanatoare si daca da va rog dati-mi si mie link-urile.

Sau sa imi dati idei de alte coafuri mai ales ca eu am o rochita mai rebela si agitata cu multe volanase sifonate si ciufulite.

Astept pareriwinking

4 răspunsuri:
| Lorelai a răspuns:

Iti poti indrepta bretonul, lasandu-ti restul de par cret. Alte variante gasesti aici http://www.divahair.ro/......ului_cret! _

| radu a răspuns:

Mda.the anonim e un nesimtit, dar nu-l baga in seama ...eu cred ca ar trebuie sa te duci la un stilist bun chiar si acolo unde te frizezi si sa te aranjezi acolo explicandu-i ce vrei si iti va spune daca iti va sta bine. ii poti spune si de rochie ca sa-ti fac o frizura care sa pice bine daca aceea nu-ti va sta bine ...imi fine sfatul meu este de fapt CERE PAREREA SPECIALISTULUI

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cunosc situatia asta... j eu sunt la fel... unele pers sp ca imi sta bine da nici eu nujdu ke s my cared!