| xKitiiii a răspuns:

Oooouh, ce mistoo is aia cu capsunele :X:X:X

8 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

In afara de hello kity si poate si broscutele toate se pot purta indiferent de varsta.

| Pisiquee a răspuns:

După părerea mea, se pot purta la orice vârstă. Înafară de cele cu broscuțe sau Hello Kitty. În rest, ca libelula, floricele și altele merg și la femei mai mature. big grin

| AnneBre a răspuns:

Cei cu broscuţe până la...13-14 ani să spunem. Cei cu cireşele până la 20, cei cu căpşuni tot până la 20, Hello Kitty până la 15 să spunem, iar cei cu libelulă până la orice vârstă.

| FashionKitty a răspuns:

Pai primele doua sa zicem in jur de 20 de ani, capsunele pana in 40 de ani, Hello Kitty pana in 25 si libelulele nelimitat.PS: si eu imi cumpar bijuterii de la eBiju.

| didik15 a răspuns:

Nu conteaza varsta pentru cercei.depinde de caracterul fiecareia. Poate sa poarte oricine orice fel de cercei

| Magellanaa a răspuns:

Pana in 20 de ani

| SchIULIA a răspuns:

Cei cu hello kytty sunt petru varsta de pana in 14-15 sau chiar 16 daca esti inebunita dupa ea, dar ultimi sunt potriviti cam pentru orice varsta deci cred ca ultimi ar fi cea mai buna alegere. te pup si la multi anii!

| VeronicaSt a răspuns:

12-13 ani