| Dragos2001 a întrebat:

Sunt pentru baieti http://www.ebiju.ro/bijuterie/cercei-cu-strasuri-magneti c-1132.html? Oricum imi bag decat in urechea stanga.

3 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Sunt pentru fete si oricum baietii purtau cercei de genul prin 2007. Acum o sa arati super demodat si cocalar cu ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îţi bagi DOAR în urechea stângă. Decât...limba română.

| Pisicăăă a răspuns:

Nu ti-o spun cu rautate, dar daca esti baiat nu ar trebui sa iti pui cercel in urechea stanga. In urechea stanga isi pun cercel doar homosexualii (citeste despre Elton John, el era homosexual si purta cercel in urechea stanga).
Asa ca, daca nu vrei sa te faci de cacao, mai bine ti-ai pune cercelul in urechea dreapta.

Bafta.winking