| Madalina_6452 a întrebat:

Pantaloni negrii scurti(glob) merg q bluza verde xxl j q sandale inalte sau cleopatra? pentru discolaughingpup

4 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Da.happy Bineteles ca mergewinking
Daca si tie iti place e si mai bine big grinNiciodata sa nu porti ceva care nu iti placewinking

| Casiana a răspuns:

Waw...Eu cred ca DA, cred ca se potrivesc foarte bine, chiar...Si daca tu esti fata dn poza de la profil, crede-ma ca o sa fii cea mai sexyhee hee din toata discoteca! Let's party!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da merg numa sandalele sa fie negre, sau verzi sau auriu, argintiu sa nu fie rosii cas pre multe culori dupa aia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tie iti place si te simti bine imbracata asa eu sunt de acord cu tinehappy:*:*