| Adela50 a întrebat:

Parul meu e foarte des, dar de la un timp se linge repede si nu. mi place. Ceva remedii stiti?

Răspuns Câştigător
| yanis a răspuns:

Daca iti faci codite des se toaca parul de la elastic,fa-ti un amestec de galbenus de ou, miere, ulei de masline si putina lamaie te dai pe par cu 15 min(max)inainte sa intri in baie si te speli normal apoi(de preferat cu sampon de la avon-nu se unge repede parul, si rezista cam 4 zile), dar de la amestec iti straluceste parul, se si regenereaza si ii da volumbig grin
sper sa mearga la parul taubig grin

3 răspunsuri:
| ArcAnna a răspuns:

Vrei sa spui se ingrasa si devine drept.depinde de ce. poti folosi un sampon care da volum parului.ti'as recomanda nivea pentru par ondulat

| yanis a răspuns:

Hello...funda la mine...:d, doar nu dau sfaturi pe degeaba

| Pompylik a răspuns:

Am avut o problema identica...dar ma spal de 2 ori pe saptamana, duminica si miercurea, de asemenea dupa imi fac 2 coditza impletite care ajuta daca nu iti plac evita placa de par sau uscatorul! PE mine m-a ajutat!