| anonim_4396 a întrebat:

Parul se intinde mai bine cand ii proaspat-spalat? Multumesc!

4 răspunsuri:
| MissD a răspuns:

Bineintles. este recondat ca parul sa fie intins a doua zi de cand e spalat de ex daca l-ai spatal in seara asta maine dimineata sa-l intins. astfel nu se electrizeaza asa de tare. in plus nu e bine sa in intinzi de mai multe ori intre 2 spalari

| MissCamelia a răspuns:

Da dar nu imediat, astepti cateva ore.pentru mai multe noutati si review-uri despre produse cosmetice, machiaj si ingrijire, intra pe http://camelcutza.blogspot.com/

| cretz a răspuns:

Eu imi intind parul la o zi dupa ce m-am spalat. Il iau pe suvite si dupa ce intind o sufitza folosesc fixativu si sta asta pana fac urmatoarea baie.

| Miruna Pavel a răspuns:

Da e mai bine si nu se electrizeaza prea rau si sta si mai mult drept asa mi se pare. dar parul sa nu fie ud ca se arde!