| ariana_2986 a întrebat:

Pe 1 martie 2010 voi avea o petrecerre de martisor cu clasa la bowling.adica vom avea mancare spicy, vom juca bowling si chestii din astea.si vreau parerile voastre despre imbracaminte.imi pot permite orice, numai sa imi dati idei.eu m-am gandit sa ma imbrac cu o rochie mulata pana la mijloc si foarte umflata in jos, pana pe deasupra genunchilor.partea de la mijloc in jos,"fusta" sa fie din dantela si partea de sus sa fie fara bretele sau maneci, din latex."fusta"sa fie negru cu alb, iar partea de sus neagra. vreau sa imi pun niste colanti "3 sferturi", putin transparenti, negri cu marginea de jos din dantela.despre bijuterii... cercei lungi, rotunzi... unul alb si unul negru, dar acelasi model. tenisi cu alb si negru.parul vreau sa mi-l ondulez cu ondulatorul si sa ma dau cu fixativ. unghiile cu oja neagra.cum vi se pare? totusi, mai astept idei.kiss

Răspuns Câştigător
| KristinnaKr a răspuns:

Mda o idee buna dar poti sa te imbraci si in felul urmator.:O bluza m-ai larguta de preferat sa fie o culoare mai inchisa, o esarfa colorata, O pereche de jensi mulati sau pantalori"3 sferturi"(blugi), in picioare o pereche de bascheti dar sa aiba o culoare asortata cu esarfa.:X bijuterii:niste cercei nu foarte eleganti(casual)la gat nimic... o bratara colorata sau:http://www.haine-lux.com/......distractie placuta!:X:*

4 răspunsuri:
| ASDFGHJKLOIUYTREDSDV a răspuns:

Este bine, dar caerceii trebuie sa fie la fel. Iar oja, negru e cam...rau. Daca vrei sa arati o latura feminina, dar si o culoar inchisa poti sa le dai cu mov inchis, asortand culoarea la bijuterii sau haine. Sper ca am ajutat happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inbraca-te in asa fel incat sa te simti bine in haine sa te poti misca ca doar nu mergi la prezentari de moda. happy

| madalina_8123 a răspuns:

Rochita nu e pentru. bowlinghappy Asa cum au mai spus si alte persoane, imbraca-te comod cu ceva care sa te prinda bine, cum ar fi un tricou mai deosebit, dar nu ceva elegant pentru ca nu e cazul. Ptr. partea de jos iti recomand o pereche de pantaloni scurti si colanti, iar in picioare tenisi sau altceva comod. Daca vrei sa fii mai trendy, poti pune si o pereche de bretele la pantaloni (daca modelul permite) si acele sosetute fara talpa (nu-mi aduc aminte acum cum se numesc) care stau pe glezna. Distractie placuta!

| cristinamaria a răspuns:

Nu cred ca o rochie e potrivita pentru sporturi se genul bowling ar merge mai bine un costum de trening(de ori ce culoare in afara de rosu, atrage atentia) sau blugi, tricouri asortate, adidasi opinci, cizme.(asta e parerea mea )sau haine pe gustul tau mai mult conteaza sa iti placa tie.