| Lory_8891 a întrebat:

Pe 28 merg la Balul Bobocilor la Liceul Pedagogic, si nu prea stiu cu ce sa ma imbrac...adica ideea mea ar fi sa imi iau niste pantaloni scurti negri, o bluza ca aceasta http://www.google.ro/......tp?/imgres r:7, s:54&tx=33&ty=65 numai ca este pe gat si fara maneci, iar in picioare niste cizme lungi negre fara toc.Balul se tine in Club Crush. voi ce spuneti?:) Funda;) multumesc anticipat:*

1 răspuns:
| skriil a răspuns:

Cum vrei.dar ce zici de o rochita? sau de o fustita din piele cu talie inalta un top sexy si o jacheta din piele si cizme?