| MissDelevingne a întrebat:

Pe catalogul AVON scrie campania trendsetteri, cam asa ceva, si scrie un termen.

Dar eu nu stiu:de atunci se poate incepe comanda sau cum? Dar cu campania nationala?

Care este diferenta intre aceste campanii:nationala/trendsetteri?

Răspuns Câştigător
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus Adri! Broșura în zona trendsetteri apare cu 6 săptămâni mai devreme decat in restul zonelor, sunt si multe beneficii pentru noii reprezentanti (cadouri, discount-uri speciale, posibilitati multiple de marire a castigului)- chestie de politica firmei.
Mai multe nu știu nici eu, voi citi cu interes celelalte rospunsuri venite probabil de la persoane avizate (eu nu sunt nici măcar utilizator al acestor produse).
O zi cu zâmbet să ai!