| anonim_4396 a întrebat:

Pentru ca vine primavara as vrea si eu sa stiu ce haine sunt populare si ce haine sunt mai putin populare.

1 răspuns:
| cosmywooz a răspuns:

Pai uite ce e in top http://orinocco.ro/colectie-noua-de-haine.html deci ceva de genu colorat dar nu prea sa aiba mai mult alb-negru ca sa se simta ca pentru tine inca mai e iarna dar o iarna colorata frumos si uite vara se poarta mai mult alb sau roz albicios cu imiprimeuri florale nu purta ceva prea tipator ai arata ca si cum ar fi toiu verii funda?