| secretsecret11 a întrebat:

Pentru ce varsta este marimea onesize?

Răspuns Câştigător
| ciocolatacupiperrosu a răspuns:

One size = o marime adica talie unica. happy

3 răspunsuri:
| AnnaaaMaria a răspuns:

Este pentru orice varsta. Depinde daca iti cumperi de la copii sau de la adulti. Daca iti cumperi de la copii, e pentru copii, iar daca iti cumperi de la adulti, e pentru adulti, bineinteles laughing)

| Aliendina27 a răspuns:

Marimea onesize înseamnă marimea unica. Adică o rochie nu are mai multe marimi pentru fiecare persoana ci una singura. Asa ca cea care vrea sa poarte rochie trebuie sa se încadreze in acea mărime. happywinking