| Crs a întrebat:

Pentru cei care fac academia de politie ( in special fete, dar si baieti ) imi puteti da detalii despre admitere si viata de acolo.

4 răspunsuri:
| Roxy1993 a răspuns:

Intra pe situl lor.http://www.academiadepolitie.ro/

| disconnectmen123 a răspuns:

Bine ca vrei sa te bagi la armata dar la politie este destul de usor bine dar cu timpu faci antrenament flotari geno-flexiuni alegari tragerea cu pistolu imobilizarea unui infractor! chesti din astea

| itsnotmyname a răspuns:

Ia-o usor, prima data trebuie sa treci de admitere. In ceea ce priveste admiterea...aceasta este constituita dintr-un test psihologic, probe medicale, probe sportive si proba scrisa. Iar viata din AdP, cu siguranta nu e ca viata unui student din civilie...