| marinela92 a întrebat:

Pentru cei care folosesc relax and tone in cat timp puteti sa slabiti big grinfunda big grinbig grinbig grin:d

3 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

L-am folosit eu 3 luni zi de zi, cate 1 ora zilnic, nu ajuta la slabit, doar la relaxare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se foloseste la Dragoste si sex.

| John90 a răspuns:

Nu se slabeste cu asa ceva... daca vrei sa slabesti sanatos fa miscare zilnic 30 min si consuma 2L minim de apa pe zi si incearca sa nu mai mananci dupa ora 6 si atunci cand mananci manca carne usoara si cat mai putina paine...