| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cei care sunt vizitatorii site-ului Supa nails, am o intrebare.
In acel site, fetele isi posteaza pe internet o poza cu modelul unghiilor lor sau sunt unghii false cu model pe care le cumpara de pe supa nails, deoarece vazusem la un moment dat la o fata cu un model pe unghii si in acelasi timp intr-o alta poza arata ca sunt false

2 răspunsuri:
| Brookee a răspuns:

Acel

| Lorena1819 a răspuns:

Buna daca vreti unghii false, uitati fb meu http://www.facebook.com/NailsLorena, va astept