| MiruuuPoate a întrebat:

La cat timp trebuie sa faci asa zisa ingrijire a unghiilor false? ce sunt aplicele cu gel? si cat tin niste unghii false?

3 răspunsuri:
| JulyStorm a răspuns:

Depinde cat de repede cresc unghiile tale. Sunt fete care au nevoie de umplere la 3 saptamani si altele care timp de 5 saptamani nu au nici o treaba. Eu le refac la doua saptamani, pentru ca imi cresc f f repede.

| callie2 a răspuns (pentru JulyStorm):

Si mie la fel

| alexutza071 a răspuns:

Buna! eu mi-am pus unghii false pe 30 decembrie si acum trebuie sa ma duc sa mi le umplu pentru ca mi-au crescut unghiile mele adevarate si se vede urat.Pai sa stii ca tin destul de mult, depinde de lungime, eu nu le am mari si pot sa fac treaba cu ele foarte bine.bafta!