| bya06 a întrebat:

Pentru cei din Buzau : Unde pot gasi lantisoare cu pandantive de genul jumatate de inimioara? si la ce pret?

Răspuns Câştigător
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

In Dacia erau parca, raioane cu bijuterii, acolo gaseai aproape orice. Sau incearca la magazinul Hi-Hii de pe Cuza-Voda.

| bya06 explică (pentru мιнαɛℓα36):

O sa ma duc azi si in Hi-Hii, si ma gandeam, in H&M... mersi mult :*

3 răspunsuri:
| ReRe33 a răspuns:

Poftim un link de la Oriflame : http://ro.oriflame.com/? WT.mc_id=lp_v3 acum au in promotie asa ceva - si eu am unul - catalogul il poti vedea sus in stanga... Funda?

| bya06 explică (pentru ReRe33):

Nu mai am de unde sa il iau acum... reprezentantele pe care le cunosc, au dat comanda si vine joi. eu am nevoie de el miercuri sad pot cumpara si de la sediul lor?