| Cozyy a întrebat:

Pentru cei din cluj; Puteti sa imi recomandati si mie o coafeza buna sau un salon, sau hairstylist?

3 răspunsuri:
| AnonimulxD112 a răspuns:

Heii. happy Si eu sunt din cluj :d!
Iti pot recomanda p cineva ft bun. happy
Iti voi explica unde e.happy
Poi te duci la Gara. happy si astepti 100 (autobuz) mergi pana vezi realu dar mai mergi inca 2 stati si la a 2 te cobori! B-dul muncii. happy Unde vezi niste blocuri! si o facultate acolo coborii!
Treci strada si te duci drept inante nu spre falculate cii pe cealalta parte. te duci si vezi un magazin treci de el... vezi ca e o curba ce e gunoi.laughing nu e acolo te mai duci un pic in fata si vezi un bloc intri in bloc si acolo vezi friezerie coafor. e o vecina du-te la ea! :* e ft buna! Si nu iti cere mult deloc!
NU UITA! Nu te duce acolo inauntru drept in fata unde vezi gunoiul te mai duci un pic mai in fatat si intrii in bloc:*!

Sper sa te ajute!

| just4funx a răspuns:

Vizavi de sectia 3 e o hair stilista bunasmug

| vladimir74 a răspuns:

Salon Kontrast Pta M Viteazu langa magazinul de prezentare Napolact.